جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

 

ashura

 

ashura


ashura

 

ashura 

ashura 

ashura  

 
کلمات کلیدی :جهاد عاشورایی، #جهادعاشورایی، ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۱۸ توسط مدیریت جهادعاشورایی

 با سلام و خدا قوت 

1-در صورت نداشتن وبلاگ، وبلاگی باز کنید و حتما در ابتدای آدرس وبلاگ خود کلمه ashura را قرار دهید.

مثلا : ashura110 ، ashura-iran95 ، ashurashia

 و یا هر چیز دیگری که نام و دامنه مربوطه در سرویس مورد نظر شما آزاد بود .

 

2-در عنوان وبلاگ نیز حتما کلمه ashura را قرار دهید.

 

3-در وبلاگ خود و در قسمت طبقه بندی موضوعی، موضوعی با  عنوان ashura ایجاد کنید و سپس مطالب خود را در این طبقه بندی قرار دهید.


4- در عنوان هر مطلب خود حتما کلمه ashura را قرار دهید به طوری که ترجیحا کلمه ashura در ابتدای عنوان مطلب شما باشد. می توانید از کلمه ashura به تنهایی نیز در عنوان هر مطلب استفاده کنید.


5-در کلمات کلیدی (برچسب یا تگ )، حتما کلمه ashura را قرار دهید. علاوه بر آن در قسمت کلمات کلیدی، از دیگر کلمات کلیدی یا برچسب های مرتبط که در اینجا آورده ایم استفاده کنید. 

توجه : وبلاگ های ایرانی تعداد محدودی از کلمات کلیدی را می پذیرند. اشکالی ندارد شما هرچند تا کلمات کلیدی اصلی را که می توانید اضافه نمایید. 


6-برای تهیه تصاویر مرتبط با عزاداری عاشورا و درج آن ها در وبلاگ خود می توانید با مراجعه به وبلاگ های جهاد عاشورایی و هم چنین مراجعه به تصاویر منتشر شده در خبرگزاری داخلی مانند تسنیم یا مهرنیوز و غیره که تصاویر خوب و با کیفیتی از مراسم های عزاداری عاشورا و محرم هر سال را منتشر می کنند، استفاده کنید. هم چنین می توانید با جستجوی فارسی یا انگلیسی در گوگل به تصاویر مناسب خود برسید و آن ها  را در وبلاگ خود استفاده کنید.   

تذکر1: لطفا از تصاویری که هر نوع خونریزی، نیزه و زنجیر و غیره را نشان می دهند استفاده نکنید و ترجیحا از تصاویری استفاده کنید که علاوه بر مراسم عزاداری عاشورا و محرم،  چهره خوبی از کشورمان ایران را نیز به تصویر می کشد.

 تذکر 2: انتشار مجدد تصاویری که هم اکنون در ردیف های بالاتر جستجوی گوگل قرار دارند و یا در وبلاگ دیگر جهادگران عاشورایی وجود دارد به افزایش رتبه تصاویر در گوگل کمک می کند و سبب بهتر دیده شدن این تصاویر در گوگل می شود. بنابراین تا می توانید بازنشر کنید. 

نکته کاربردی خیلی مهم :

7- حتما تصاویری که در وبلاگ یا وب سایت ها بارگذاری می کنید، در آدرس آن ها، کلمه ashura را قرار دهید. برای این کار به روش زیر عمل کنید:

 ابتدا در کامپیوتر خود، به تصویری که می خواهید در سایت یا وبلاگ بارگذاری کنید، یک عنوان شامل ashura بدهید. برای مثال عنوان هایی مانند ashura-001 یا ashura-in-Iran-01 یا ashura-shia-muslims-001 و غیره. سپس این تصویر را بارگذاری نمایید.

توجه: برخی از وبلاگ ها مانند blog.ir یا persianblog قابلیت بارگذاری تصویر در خود وبلاگ را دارند اما در برخی از وبلاگ ها مانند بلاگفا شما به ناچار باید تصاویر را ابتدا در سایت های بارگذاری تصاویر مانند http://www.picofile.com بارگذاری نمایید و سپس از آن ها در وبلاگ استفاده کنید.  

 

8- در کنار تصاویر خود از متن های انگلیسی مناسب حتی متن های کوتاه که شامل واژه ی ashura باشد استفاده نمایید.

 

9-تبادل لینک از مهم ترین  کارهاست و می توانید با دیگر وبلاگ های جهاد عاشورایی که آدرس آن ها در اینجا هست، تبادل لینک کنید و با آن ها در ارتباط باشید، روی تصاویر یکدیگر کلیک کنید و در زیر هر مطلب نظر دهید. 


10-سعی کنید جز باز کردن وبلاگ در نتایج موتور جستجو ها جستجو کنید و نتایج مشابه رو که مطابق با قوانین و تذکرات و شرایطی که در بخش  بازدیدکنندگان و جستجو گران  در همین وبلاگ  قرار داده شده  بازدید کنید .


11- در صورت هرگونه پرسش، انتقاد و پیشنهاد حتما ما را از طریق بخش نظرات مطلع سازید .

 

با تشکر
کلمات کلیدی :ashura، աշուրա-ashura، ashura 2015، جهاد عاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۱٦ توسط مدیریت جهادعاشورایی

با سلام خدمت شما

 

با توجه به حجم و وسعت کار نیازمند طراحی لوگو ، کد سازی برای سرویس های مختلف وبلاگ نویسی، تبلیغات ارسال نظر  برای وبلاگ های بروز و مذهبی ، ارتباط با مراکز خبری و خبرگزاری های محلی ، استانی و کشوری هستیم...

 

با این حال همکنون دوستانی در  قرارگاه مرکزی جهادعاشورایی در سایت افسران جنگ نرم در پی تبلیغات و  ایجاد محتوا برای  این حرکت هستند...

 

همکنون نیازمند حضور در دیگر شبکه های اجتماعی هستیم ....

 

دوستان و همراهان عزیزی مثل شما می توانند با درج تصویر و لوگو این جریان در شبکه های اجتماعی دیگر و  درج آدرس این وبلاگ به ما کمک فراوانی کنند ...

 

در ارسال نظرات در وبلاگ های دیگر ، نویسندگان و مدیران وبلاگ ها را  از حضور چنین جریانی آگاه کنید و آدرس ما را در بخش نظرات انان  ارسال کنید .

 

لوگو ما برای درج در شبکه های اجتماعی :

#Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، جهاد عاشورایی، աշուրա-ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٩ توسط مدیریت جهادعاشورایی

 با سلام

 

لطفا کلیه جهادگران شامل افرادی که می توانند وبلاگ و یا سایت بسازند و افرادی که قادر به ساهت وبلاگ و وب سایت نیستند ولی می خواهند در جهاد عاشورایی سهیم باشند، مطلب زیر را بخوانند:

یکی از اصلی ترین کار جهادعاشورایی بازدید از تصاویری است که دیگر جهادگران و فعالان در وبلاگ ها و وب سایت های خود قرار داده اند. بازدید بیشتر از یک تصویر سبب افزایش رتبه آن تصویر در گوگل می شود و در نتیجه سبب می شود تا آن تصویر در ردیف های بالاتر نتایج گوگل قرار بگیرد. 

بازدید کنندگان شامل همه افراد می شوند ، از کسانی که در حرکت جهادعاشورایی وبلاگ نویسی می کنند ، سایت می سازند، تبلیغات می کنند و یا اینکه تنها دلشان با ماست و دوست دارند به نحوی همراه باشند...

 

روش بازدید:

1-موتور جستجوی تصاویر گوگل را باز کنید (اینجا کلیک کنید) و  عبارت Ashura را در آن تایپ کنید.

(اگرچه تگ ها دیگر هم بنابر وقت شما حتما نیاز به بازدید دارند و با کپی کردن کلماتی که در بخش تگ ها قرار داده ایم و جستجو  آنها به ما و جریان جهاد عاشورایی کمک کنید)

 2- بر روی تصاویر عاشورای واقعی که متعلق به سایت ها و وبلاگ های مورد تایید جهاد عاشورایی هستند، کلیک کنید. 

دقت، دقت، دقت! فقط روی تصاویری کلیک کنید که متعلق به سایت ها و وبلاگ های مورد تایید جهاد عاشورایی اند.  برای این کار ابتدا با موس روس هر تصویر در گوگل بروید تا آدرس تصویر دیده شود. در صورتی که آدرس تصویر در لیست وبلاگ ها و وب سایت های مورد تایید بود، روی آن کلیک کنید و با انتخاب گزینه بازدید از صفحه (visit page)، تصویر را باز کنید. لیست وبلاگ ها و وب سایت های مورد تایید را در اینجا ببینید.

 

 

شاید در ابتدا این کار سخت و پیچیده به نظر برسد، اما پس از یک الی دو بار انجام این کار، آدرس وبلاگ ها و وب سایت های مورد تاییدی را که تصاویرشان در گوگل دیده می شود، خواهید شناخت.

 

علت: در صورتی که به تصاویر مقام معظم رهبری و یا  تصاویر مناسب مربوط به عاشورا برخوردید  قبل از باز کردن صفحه باید از آدرس آن اطمینان پیدا کنید چرا که  گاهی تصویر عاشورای واقعی در برخی از این سایت های معاند در کنار قمه زنی ها قرار گرفته است و  اگر چه شما با تصویر عاشورای واقعی وارد آن سایت می شوید ولی گوگل به تمام تصاویر آن سایت و آدرس ان سایت امتیاز می دهد و خود به خود انگار بر روی تصاویر قمه زنی هم کلیک کرده اید و در نتیجه به افزایش بازدید از تصاویر قمه زنی کمک کرده اید...

 

در بازدید به نکات زیر نیز توجه کنید: 

1-در رصد های انجام شده از موتور جستجو ها تصاویر شیرخوارگان حسینی که بدون خون و خونریزی قرار گرفته اند همه برای وبلاگ ها و سایت های مورد تایید هستند .. پس در عین دقت می توانید به راحتی آن ها را بازدید مجدد کنید .


2-در بازدید ها حتما باید منتظر لود کامل صفحه و یا بارگیری کامل صفحه باشید و وقتی کاملا صفحه باز شد می توانید بعد از دو دقیقه آن را ببندید ....


3- سعی کنید در صفحات باز شده بر روی لینک های دیگر سایت و یا وبلاگ کلیک کنید تا گوگل احساس کند که شما از مطالب وبلاگ در حال استفاده هستید .


4- برای راحت تر کردن کار، ابتدا در یک صفحه جستجو را شروع کنید و روی تصاویر مورد تایید در این صفحه کلیک کنید و  سپس با انتخاب  گزینه بازدید از صفحه (visit page)، تصویر را به پنجره جدید هدایت کنید. سپس کارتان را تا پایان جستجو ادامه دهید و پس از پایان جستجو و  رسیدن به آخرین صفحه نتایج گوگل و یا با توجه به وقت خود....  می توانید به سراغ پنجره های باز شده بروید ...


5- در حال حاضر علی رغم هجوم  تصاویر قمه زنی، فعالیت جهادگران عاشورایی به حول و قوه الهی سبب شده است تا تصاویر جهادگران در ردیف های دوم به بعد نتایج گوگل قرار بگیرد، اما با این حال برای مشاهده و کلیک بر روی تصاویر عاشورای واقعی مورد تایید تا آن جا که می توانید به صفحات بعدی و یا ردیف های پایین تر گوگل نیز بروید و تصاویر مورد تایید را پیدا کنید و روی آن ها کلیک کنید.


6- سعی کنید  روزی یک بار این فعالیت را انجام دهید  ... در صورت عدم وقت  یک روز در میان می توانید  همراه باشید ...

7-این کار یک ماهه و یا دو ماهه نیست بلکه  مداومت  شش ماهه همه ارکان  از وبلاگ نویسان تا بازدید کنندگان را می طلبد ...

در این بین  رصد های گروه افسران جنگ نرم  نشان داده است که دشمن نیز در این زمان کنونی که خبری از عاشورا و ایام محرم نیست به بارگذاری تصاویر در چند روز قبل و ساعات قبل  اقدام کرده که این نشان از  آگاهی انان نسبت به حرکت آرام جریان جهادعاشورایی دارد ....

تصویر فوق 15 ساعت پیش در سایت بارگذاری شده است. (تاریخ جستجوی تصویر بالا 15 خرداد 1394 است یعنی حدود 7 ماه پس از ماه محرم!!)


8- برای سهولت، آدرس برخی از تصاویر مربوط  به جهادعاشورایی در یک جا گرداوری شده  که در راحت ترین اقدام  توسط شما می توانید با کلیک کردن و باز کردن تک تک لینک ها ما را در این جریان کمک کنید (اینجا کلیک کنید)


9- در صورت  داشتن نظرات و پیشنهادات حتما ما را با خبر کنید .

 

ارسال نظرات و پیشنهادات شما

 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، աշուրա-ashura، عاشورا، ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۳ توسط مدیریت جهادعاشورایی

با سلام

جهت افزایش بازدید و تاثیر گذاری در رتبه بندی تصاویر در گوگل بر روی همه لینک های زیر کلیک کنید و دقایقی را بگذارید تا سپری شوند....

لینک مهم : http://www.afsaran.ir/link/1055448

http://www.afsaran.ir/link/1050630

http://www.afsaran.ir/link/1050632

http://www.afsaran.ir/link/1050639

http://www.afsaran.ir/link/1050644

http://www.afsaran.ir/link/1050688

http://www.afsaran.ir/link/1050838

http://www.afsaran.ir/link/1050859

http://www.afsaran.ir/link/1051333

http://www.afsaran.ir/link/1051388

http://www.afsaran.ir/link/1051445

http://www.afsaran.ir/link/1051474

http://www.afsaran.ir/link/1051566

http://www.afsaran.ir/link/1051600

http://www.afsaran.ir/link/1051677

http://www.afsaran.ir/link/1051748

http://www.afsaran.ir/link/1051819

http://www.afsaran.ir/link/1051876

http://www.afsaran.ir/link/1051900

http://www.afsaran.ir/link/1051955

http://www.afsaran.ir/link/1051980

http://www.afsaran.ir/link/1051997

http://www.afsaran.ir/link/1052008

http://www.afsaran.ir/link/1052104

http://www.afsaran.ir/link/1052125

http://www.afsaran.ir/link/1052137

http://www.afsaran.ir/link/1052145

http://www.afsaran.ir/link/1052154

http://www.afsaran.ir/link/1052170

http://www.afsaran.ir/link/1052177

http://www.afsaran.ir/link/1052180

http://www.afsaran.ir/link/1052184

http://www.afsaran.ir/link/1052289

http://www.afsaran.ir/link/1052294

http://www.afsaran.ir/link/1052295

http://www.afsaran.ir/link/1052447

http://www.afsaran.ir/link/1052999

http://www.afsaran.ir/link/1053003

http://www.afsaran.ir/link/1053009

http://www.afsaran.ir/link/1053011

http://www.afsaran.ir/link/1053028

http://www.afsaran.ir/link/1053030

http://www.afsaran.ir/link/1053135

http://www.afsaran.ir/link/1053136

http://www.afsaran.ir/link/1053160

http://www.afsaran.ir/link/1053186

http://www.afsaran.ir/link/1053201

http://www.afsaran.ir/link/1053248

http://www.afsaran.ir/link/1053257

http://www.afsaran.ir/link/1053375

http://www.afsaran.ir/link/1053403

http://www.afsaran.ir/link/1053427

http://www.afsaran.ir/link/1053434

http://www.afsaran.ir/link/1053476

http://www.afsaran.ir/link/1053509

http://www.afsaran.ir/link/1053514

http://www.afsaran.ir/link/1053659

http://www.afsaran.ir/link/1055146

http://www.afsaran.ir/link/1055157

http://www.afsaran.ir/link/1055209

http://www.afsaran.ir/link/1055258

http://www.afsaran.ir/link/1055286

http://www.afsaran.ir/link/1055288

http://www.afsaran.ir/link/1055298

http://www.afsaran.ir/link/1055301

http://www.afsaran.ir/link/1055315

http://www.afsaran.ir/link/1055317

http://www.afsaran.ir/link/1055561

http://www.afsaran.ir/link/1055572

http://www.afsaran.ir/link/1055700

http://www.afsaran.ir/link/1055715

http://www.afsaran.ir/link/1055720

http://www.afsaran.ir/link/1055739

http://www.afsaran.ir/link/1055744

http://www.afsaran.ir/link/1055746

پایان : یکشنبه 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، աշուրա-ashura، ashura، جهاد عاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۳ توسط مدیریت جهادعاشورایی

 ashura

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 


روش استفاده از تگ ها ( کلمات کلیدی و برچسب) در درج مطالب:

 

 5 تا 10 کلمه را  به صورت تصادفی در انتهای لینک و مطلب خود قرار دهید.

به این نحو اطمینان حاصل می شود که از نظر گوگل به بلک لیست اضافه نخواهید شد.

تگ ها ( کلمات کلیدی) رو می توانید یا در  اینجا و یا در زیر ببینید و کپی کنید.


تگ ها و کلمات کلیدی:

#muharram #ashura #ashura_2015 #ashura_karbala #islam #shia #shia_islam #shia_religion #islam_shia #shia_blood #shia_mourning #shia_muharram #shia_images #karbala #kerbela #ashora #ashoora #day_of_ashura #ashura_in_iran #Ashures #şiə_muslim #şiə #Achoura #Ασούρα #Асхура #Ashur #caashuuraa #Asyura #Ошуро #Aşure #Ашура #musliman #shia_musliman #musulman #shia_musulman #мусульман-шыітаў #šiitų_musulmonų #šiitų #шиитски_муслиман #шиитски #muçulmano_xiita #xiita #мусульман-шиитов #шиа #шаја #шиитских_муслимана #musulmán_chiíta #chiíta #mусулмон_шиа #Şii_Müslüman #Şii #Aşura #Ашура #Աշուրա #আশুরার #阿舒拉节 #阿舒拉節 #阿修羅 #아슈 #אַשוראַ #அஷுரா #עשוראא #շիա_մուսուլման #շիա #শিয়া_মুসলিম #শিয়া #什叶派穆斯林 #什叶派 #什葉派穆斯林 #什葉派 #શિયા_મુસ્લિમ #શિયા #מוסלמי_שיעי #शिया_मुसलमान #शिया #شیعہ_مسلمانوں #عاشوراء #عاشورء#عاشورہ #مسلمة_شیعیة #شیعیة #شیعہ

 

با تشکر

Bilan

مدیر فنی تیم جهاد عاشورایی

 

---------------------------------------------------------

نحوه برقراری ارتباط اینترنتی با بخش فنی:

 

ارسال نظر ، پیشنهادات ، انتقادات

 

 

ارتباط آنلاین در شبکه اجتماعی افسران با مدیر فنی bilan

 

ارتباط آنلاین در شبکه اجتماعی افسران با مدیر فنی zhrza
کلمات کلیدی :աշուրա-ashura، جهاد عاشورایی، ashura، aşura-ashura-ashures-ashura-عاشورہ-աշուրա-ashura-а
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٢ توسط مدیریت جهادعاشورایی

بسم الله الرحمن الرحیم

گروه جهاد عاشورایی با هدف معرفی هرچه بیشتر امام حسین علیه السلام و عاشورای حقیقی به جهانیان ایجاد شده است.

اگر تا به حال در قسمت تصاویر گوگل کلمه عاشورا را با املای درست انگلیسی آن یعنی Ashura جستجو کرده باشید، حتما با انبوهی از تصاویر قمه زنی که عاشورایی هولناک و خونین را به جهان معرفی می کنند، روبه رو شده اید. تصاویری که دشمنان آن را به شیعیان منتسب می کنند.

گروه جهاد عاشورایی قصد دارد تا ان شاء الله با یاری جهادگران، در اولین گام، تصاویر قمه زنی و نامرتبط با عاشورا را از نتایج موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل حذف کند و تصاویری حقیقی از عاشورا و عزاداران حسینی را جایگزین نماید.

 

 

برای مشارکت در جهاد عاشورایی، پیشنهاد ما این است که ابتدا چیستی و چرایی جهاد عاشورایی را مطالعه کنید و سپس با مراجعه به بخش چگونگی همکاری و همراهی به جهادگران عاشورایی بپیوندید.

جهاد عاشورایی

 

 با کلیک بر روی هر تصویر زیر، می توانید نکات مطرح شده را مطالعه بفرمایید 

  ashura

 ashura

 

ashura

ashura 

 

 

 

قرارگاه و نمایندگان جهادعاشورایی

در

سایت ها و شبکه های اجتماعی


ashura

 

ashura


ashura

 

ashura 

ashura 

ashura 

 

ashura 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، جهاد عاشورایی، عاشورا
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٢ توسط مدیریت جهادعاشورایی

 

کسانی که سابقه قبلی در وبلاگ نویسی و وب گردی دارند می توانند کمک زیادی کنند.

کسانی هم که تازه وارد این حال و هوا شده اند  می توانند با انرژی غیر قابل وصفشان که همراهشا ن آورده اند بسیاری از کارها را پیش ببرند .

 

نکاتی که باید بدانیم:

 

1-گوگل حساس به بازدید کننده است. در طول روز به وبلاگ های معرفی شده سربزنیدو مطالب مختلف آن را بازدید و کلیک کنید.

2-از طریق گوگل و بقیه موتور جستجو ها نام وبلاگ ها رو جستجو کنید و وارد اون بشید.و یا کلمات کلیدی و تگ ها رو  که این گروه معرفی می کنند رو در موتور جستجو ها جستجو کنید و سپس تصاویر مربوط به وبلاگ مدنظر رو انتخاب کرده و از آن طریق از صفحه مربوطه بازدید کنید تا موتور جستجو گوگل اهمیت بیشتری برای آن صفحه ، وبلاگ و یاسایت لحاظ کند.

3-در صورت امکان وبلاگی بسازید و مطالب بقیه دوستان را در همین زمینه کپی کنید و یا تولید محتوا داشته باشید. ( نیاز نیست قالب خاصی داشته باشید و یا  ابزار مختلف و کثیری رو در وبلاگ جای بدهید.  . مهم تصاویر، کلمات کلیدی و عنوان پست هایتان است( دقت داشته باشید در زمان ارسال مطالب تمام جاهای خالی را که از شما می پرسند چه در بخش درج تصویر و یا درج پیوند با کلمات مربوط به موضوع پر کنید . گوگل حساس است!!!!!)

4- از ابتدا تا یک ماه از طریق گوگل و بخش تصاویر  می توانید جست و جو کنید و از تصاویر قرار داده شده با توجه به آدرس آنها  که مورد تایید گروه می باشد بازدید کنید تا میزان دقت و بازدید تصاویر وبلاگ ها زیاد بشه .

5-بعضی از سایت ها تصاویر قمه زنی را به همراه تصاویر دسته های عزاداری و یا تصاویر مثبت دیگر در کنار هم جای می دهند .بنابراین اگر از آدرس یک سایت اطمینان ندارید وارد آن نشوید چرا که در صورت ورود شما از طریق بازدید از یک تصویر مثبت حتی اگر تصویر مقام معظم رهبری باشد و برخورد با تصاویر دیگر خون و خونریزی در کنار آن  تاثیر منفی در عملکرد کل گروه و اعضا دیگر خواهد داشت.

5-رابطه لینک و پیوند باید بین  وبلاگنویسان افزایش پیدا کند و همیشه در انتهای پست هاضمن درج تگ ها و برچسب ها آدرس های فعال وبلاگ های دیگر که مورد تایید گروه جهادعاشورایی ست قرار دهید ( آدرس ها) .

 

ما باید بدانیم که برای این کار تنها قرار دادن تصویر نمی تواند  تاثیر خوبی داشته باشد ... اگرچه بعد از مدتی  صدر نتایج گوگل را خواهیم گرفت به امید خدا ولی عدم داشتن محتوا ما را دچار نقصان خواهد کرد. پس  دوستانی که می توانند محتوای انگلیسی و زبان های دیگر تولید کنند دست به کار شوند....

با این  توضیحات :

وبلاگ نویسان  : اینجا

بازدید کنندگان و جستجو گران : اینجا

تولید محتوا کنندگان : اینجا

 

بخش نظرات آماده دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما  دوستان و هموطنان عزیز است ... ( ارسال نظرات )

منتظر حضور سبز شما هستیم !
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، جهاد عاشورایی، ashura#
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٢ توسط مدیریت جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٢ توسط مدیریت جهادعاشورایی

با سلام خدمت شما 

لطفا پیش از مطالعه ی روش های مشارکت در جهاد عاشورایی، نکات ضروری و مهم را در اینجا بخوانید. 

 

برای مشارکت در جهاد عاشورایی به چند روش زیر می توانید اقدام نمایید:

1-جستجو در موتورهای جستجو و بازدید از تصاویر (چگونه؟)

2-ایجاد وبلاگ یا وب سایت و معرفی آن به ما (چگونه؟)

3- تولید محتوا مانند تولید تصاویر و تهیه مطالب به زبان های غیر از فارسی 

4- فعالیت در گروه جهاد عاشورایی در افسران جنگ نرم (چگونه؟)

5- معرفی وبلاگ ها و وب سایت های معتبر فعال در زمینه جهاد عاشورایی به ما 

6- مشارکت گسترده سایت های هیئیت های مذهبی و خبرگزاری های داخلی (چگونه؟

 

لطفا در صورت هرگونه پرسش، انتقاد و پیشنهاد حتما ما را از طریق بخش نظرات مطلع سازید .

نظرات دیگر جهادگران

 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، جهاد عاشورایی، گروه جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/٢ توسط مدیریت جهادعاشورایی

 

یکی از فعالیت های اصلی جهادگران عاشورایی، جستجو در تصاویر گوگل و کلیک کردن بر روی تصاویری است که در سایت ها و وبلاگ های معتبر جهاد عاشورایی قرار گرفته اند و عاشورای حقیقی را معرفی می کنند.

نکته بسیار مهم این است که از کلیک کردن و باز کردن تصاویری که از سوی سایت های ناشناس و غیر معتبر منتشر شده اند، به شدت خودداری فرمایید. حتی اگر تصاویری که متعلق به سایت های ناشناس است، تصاویری حقیقی از عاشورا باشند، روی آن کلیک نکنید. 

چون بسیاری از خبرگزاری های متعلق به دشمنان، تصاویری مختلط از قمه زنی و عاشورای حقیقی را با هم منتشر می نمایند و کلیک شما بر روی تصاویر عاشورای حقیقی، سبب بهتر دیده شدن تصاویر قمه زنی در این سایت ها و در نتیجه هدر رفتن تمام زحمات دوستان جهادگر خواهد شد. بنابراین  ابتدا ماوس را روی تصویر نگه داشته و پس از اطمینان از آدرس تصویر که درمیان آدرس های زیر قرار دارد، روی کلیک کنید و وارد سایت یا وبلاگ شوید:

 

 آدرس وب سایت ها و وبلاگ های معتبر  جهادگران عاشورایی:

ashura61.blog.ir

ashuraaa.wordpress.com  

 everyday-is-ashura.mihanblog.com

whoishussain.blog.ir

whoishussain.org

 ashura-61.blog.ir

ashurainiran.wordpress.com 

 ashura-image.blog.ir

imageshia.wordpress.com

true-ashura.blog.ir

manoentezar.ir

afsaran.ir

muharram-ashura.persianblog.ir

shia-muslem.blog.ir

ashura.parsiblog.com

islamicinvitationturkey

iranmoharam.persianblog.ir

ashura10muharram.parsiblog.com

 jahad-ashura.blogfa.com

gardashe.parsiblog.com

dokhtaran-e-jangjo.blogfa.com

jahad-ashura.blogfa.com

2rostan.blog.ir

endnight.persianblog.ir

endnight.blogfa.com

 ashura2015.mihanblog.com

 zerenjan.blogfa.com

m-s-shohada.blogfa.com

imamsadiq.lxb.ir

 afsaran94.mihanblog.com

ashura94.blogfa.com

pelakyar.ir 

ashura.in    

shia-muslem.blogspot.com      

ashura.com

aryana2015.blog.ir

 ashura-61.blog.ir

 ashuraphoto.wordpress.com

realashura.blog.ir

shamsozalamwebtools.parsiblog.com

 

و آدرس خبرگزاری های معتبر داخلی از جمله:

 edition.presstv.ir

 irna.ir

abna24

almanar

 en.shafaqna.com

 

 

توجه داشته باشید برخی از وبلاگ های معرفی شده در بالا به دلیل فعالیت در سیستم وبلاگ های خارجی مانند وردپرس و بلاگ اسپات، در ایران مسدود هستند ولی شما می توانید هم چنان با کلیک بر روی تصاویر آن ها در نتایج جستجوی گوگل، در جهاد عاشورایی مشارکت کنید.

 

فهرست فوق ان شاء الله به طور مرتب به روز رسانی خواهد شد.

خواهشمند است هریک از جهاد گران عاشورایی، وبلاگ یا وب سایت خود را از طریق ارسال نظر در انتهای این مطلب معرفی نماید تا پس از تایید مدیریت در فهرست بالا قرار بگیرد.

 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، ashura#، աշուրա-ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۱ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ