جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

بسم الله الرحمن الرحیم

در تصویر زیر نتایج حاصل از جستجوی واژه Ashura در موتور جستجوی گوگل در تاریخ 31 تیرماه 1395 را با آی پی آمریکا و با زوم 50% مشاهده می کنید: 

 

گزارش نتایج جستجوی عبارت Ashura در گوگل در تاریخ 31 تیر 95

 

تصاویری که دیده می شوند، به غیر از دو تصویر که متعلق به سایت های islamicinvitationturkey.com و  whoishussain.org هستند، نتیجه تلاش اعضای گروه جهاد عاشورایی و کمک خداوند متعال است.

این در حالی است که پیش از آغاز فعالیت گروه جهاد عاشورایی، با جستجوی واژه Ashura تنها به انبوهی از تصاویر قمه زنی می رسیدیم.

تصاویری که با رنگ قرمز مشخص شده اند، تصاویر قمه زنی هستند که برای حذف این تصاویر از موتورهای جستجو و جایگزینی آن ها با تصاویر واقعی از عاشورا، نیازمند تلاش مداوم جهادگران عاشورایی و فعالان جنگ نرم هستیم. 

بنابراین از همه عاشقان اباعبدالله الحسین دعوت می شود تا برای معرفی هرچه بیشتر امام حسین علیه السلام ، عاشورا و شیعیان آن حضرت به جهان در  جهاد عاشورایی شرکت کنند. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

چگونه می توانم در جهاد عاشورایی مشارکت کنم؟

سایت های هیئیات مذهبی و خبرگزاری های داخل کشور چگونه می توانند در جهاد عاشورایی مشارکت گسترده داشته باشند؟ 

 
کلمات کلیدی :ashura-report، جهاد عاشورایی، ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٥/٤/۳۱ توسط مدیریت جهادعاشورایی

سایت های هیئیات مذهبی و خبرگزاری های داخلی می توانند به طور بسیار گسترده در حذف تصاویر قمه زنی از موتورهای جستجو و شناسایی عاشورای واقعی شیعیان به جهان سهیم باشند. 

در حال حاضر خبرگزاری های داخلی و سایت های معتبر، عکس های خود را تنها با شماره و ارقام در سایت های خود بارگذاری می کنند و در نتیجه اگر بر روی هر عکس کلیک کنید و به لینک ثابت هر عکس بروید، جز یک سری اعداد و ارقام چیزی در آدرس عکس مشاهده نمی شود.

(استفاده از تصویر خبرگزاری فوق به دلیل تصاویر خوب و با کیفتی است که این خبرگزاری ارائه می کند و مورد استفاده جهادگران عاشورایی است.)

 

و این در حالی است که خبرگزاری های خارجی دنیا، کلیه عکس های خود را با عنوان های کاملا مرتبط منتشر می کنند. این خبرگزاری ها عکس های قمه زنی را با عنوان Ashura منتشر می کنند و همین امر سبب می شود تا تصاویر نامربوط آن ها در صدر نتایج جستجوی واژه Ashura در گوگل و دیگر موتورهای جستجو دیده شود.


 

چگونگی مشارکت گسترده سایت ها و خبرگزاری های داخلی در جهاد عاشورایی:

مدیریت سایت های هیئیت های مذهبی و خبرگزاری های داخلی با رعایت دو نکته زیر می توانند سهم گسترده ای در این جهاد داشته باشند: 

1-عکس های خبری محرم و عاشورای خود را با عنوانی شامل ashura در سایت های خود بارگذاری کنند. برای این کار کافی است ابتدا در کامپیوتر یک عنوان مناسب مانند Ashura-01 یا Ashura-2016-in-iran-01 یا ashura-in-iran-01  و یا هر عنوان مرتبط دیگری که حتما شامل کلمه Ashura باشد، به عکس های خود بدهند و سپس اقدام به بارگذاری عکس ها در سایت کنند. هم چنین می توانند از امکان alt و title برای هر عکس و هم چنین از برچسب های مرتبط شامل  Ashura در هر پست تصویری خود استفاده کنند. 

 

2- تصاویری را  که به گفته مراجع تقلید و رهبر انقلاب سبب وهن عزاداری می شود مانند گل مالی و غیره.. را در سایت های خود منتشر نکنند. زیرا امروزه آئین گل مالی  علاوه بر قمه زنی به شدت مورد استفاده سایت های معاند قرار گرفته است. 

 

تصویری از همان خبرگزاری فوق که به دلیل بارگذاری مجدد تصویر با عنوان و برچسب Ashura  هم اکنون (در تاریخ 15 خرداد 1394) در ردیف دوم نتایج گوگل دیده می شود!
کلمات کلیدی :جهاد عاشورایی، خبرگزاری، قمه زنی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٥/۳/۱٦ توسط مدیریت جهادعاشورایی

همانطور که می دانید ، فعالیت جهاد عاشورایی گسترده تر از محدوده سایت افسران می باشد اما با توجه به مرکزی بودن فعالیت در این سایت ، به استحضار کلیه جهادگران عاشورایی گرامی می رساند ، به منظور فعالیت در گروه جهاد عاشورایی سایت افسران رعایت چند نکته الزامی می باشد و با توجه به اینکه شاهد لینک هایی هستیم که دلسوزانه اما خارج از اصول جهاد عاشورایی اینجا منتشر می شوند ، نکات اساسی و اولیه این امر را یادآور می شویم :

>>> عنوان
1- در عنوان لینک حتما عبارت ashura یا یکی از عباراتی که به عنوان تگ استفاده می شود گنجانده شود . حتی اگر عنوانی فارسی انتخاب می نمایید در ابتدا یا انتهای آن کلمه ashura یا یکی از عباراتی که به عنوان تگ استفاده می شود را درج نمایید .

>>> محتوای لینک
2- متن لینک ها حاوی متون انگلیسی تایید شده و استاندارد و مرتبط با واقعه عاشورا که معمولا توسط اعضای فعال منتشر می شوند و یا از سایتهای معتبر شیعه باشد.

نکته : توجه داشته باشیم هر یک از ما معرفی کننده حقیقت واقعه عاشورا هستیم و قرار نیست بدون دقت یکی سری تصاویر با یک سری عناوین خاص را منتشر کنیم لذا لازم است در انتخاب تصاویر مناسب و متون مرتبط دقت نماییم تا هر غیر فارسی زبانی که با تصویر انتخاب ما به متن آن هدایت شد ، محتوای درست این حقیقت را دریافت نماید .

سعی کنید متونی کوتاه و گویا که ذهن مخاطب را با حقیقت واقعه عاشورا، امام حسین و یاران با وفایشان آشنا کند انتخاب کنید .

نکته : پیشنهاد می شود دوستانی که امکان ایجاد محتوای تصویری جدید یعنی عکس نوشته های تاثیر گذار به زبان انگلیسی یا سایر زبانها را دارند در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند

3- در ادامه متن لینک هایتان حتما از تگ های استاندارد جهاد استفاده نمایید تا در صورت عدم وجود محتوای کلیدی در متن لینک ، این تگ ها موجب افزایش رتبه شما در خصوص مطالب مرتبط در جستجوهای گوگل شوند.
با توجه به بررسی های انجام گرفته و نتایج به دست آمده بهتر است در تمامی لینک ها این تگ ها درج شوند.

>>> تصاویر
4- تصاویری که به لینک خود ضمیمه می کنید را با کلمات کلیدی جهاد مانند
ashura, muharram,imam hussain, shia, muslim, islam و... نام گذاری نمایید.
> سعی کنید حداکثر 3 کلمه کلیدی انتخاب کنید و حتما کلمه ashura در نام فایل باشد.
> سعی کنید در نام فایل از space استفاده ننمایید بلکه کلمات را به وسیه منها یعنی - جداکنید .
> از انتخاب بیش از اندازه کلمات کلیدی در نام فایل و طولانی کردن آن خودداری کنید.

نکته : سیستم افسران پس از آپلود فایل و تبدیل آن به یک لینک مستقیم ، نام فایل را در آدرس تصویر تغییر می دهد ، اما زمانی که کاربری تصویر شما را دانلود می نماید نامی که شما ابتدا انتخاب کرده اید به عنوان نام پیش فرض فایل به او پیشنهاد داده می شود و در کادر ذخیره سازی نمایش داده می شود .
لذا با نام گذاری صحیح فایل به سرعت عمل انتقال مفاهیم جهاد یاری رسانید و به صرف اینکه در آدرس نام تغییر می کند از این مرحله اجتناب نفرمایید.


5- در هنگام انتشار لینک خود هر دو دکمه "مطلب جدید در گروه" و "لینک جدید در افسران"را انتخاب کنید تا آبی شوند و سپس از منوهای پایین که فعال می شوند
دسته بندی : جنگ نرم
سوژه : محرم
گروه : جهاد عاشورایی
را انتخاب نمایید.

نکته : عنوان سوژه های جهاد ممکن است تغییر کند اما قابل شناسایی است.


با تشکر
اجرتان با حضرت سیدالشهدا (ع)
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، ashura#، گروه جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/۸/۱٤ توسط مدیریت جهادعاشورایی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

گزارش 4 آبان ماه 1394 واژه عاشورا به زبان ارمنی : Աշուրա

 

واژه :Աշուրա

 

زبان: ارمنی

 

ترجمه : ترجمه گر موتور جستجو گر گوگل . (لینک مستقیم)

 

زبان ارمنی (به ارمنی: Հայերեն هایِرِن) یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در منطقهٔ قفقاز و به‌ویژه در کشور ارمنستان و آرتساخ و سایر کشورهای دیگر که ارمنیان به‌عنوان جماعت ارمنیان پراکنده شناخته می‌شوند به آن صحبت می‌کنند.

 

تاریخ نتایج : 4 آبان ماه 1394

 

 

تحلیل اوّلیه گروه جهادعاشورایی از نتایج:

 

1-تصاویری که در صدر ردیف ها قرار دارند متعلق به وبلاگ ها هستند. اولویت فعالیت باید در وبلاگ نویسی باشد .

تصاویر دیگر مربوط به سایت وزین افسران جنگ نرم ، سایت ها و شبکه هیا اجتماعی دیگر است .


2-تصاویری که الان از رتبه خوبی برخوردار است مربوط به بازده زمانی شهریور است.  این بدان معنی ست که گوگل اضافه نمودن  تصاویر را با تاخیر زمانی یک تا دو ماه انجام می دهد  و می توان گفت نتایج  دو ماه  شهریور و مهر در  اواخر آذر براحتی قابل مشاهده ست و در صورت بروز رسانی مداوم وبلاگ ها و بازدیدها احتمال تغییرات  جدّی در  نتایج به نفع حرکت جهادعاشورایی وجود دارد .


3-دشمنان اسلام واقعی همچنان در حال فعالیت های به شدت گسترده در شبکه های جهانی(اینستا و فیسبوک و ...) هستند. محدود ساختن نتایج به 24 ساعت و هفته گذشته نشان می دهد که هنوز  سایتها و رسانه های معاند در حال بارگذاری تصاویر قمه زنی  هستند که باید با  مداومت در امر جهادعاشورایی بر این  مسئله غلبه کرد.


4-تصاویر ارسالی و کار شده باید حاوی عزاداری مورد قبول عموم باشد لذا تصاویردر حدامکان عاری از سینه زنی شور، علم گردانی ، زنجیر زنی ، خاک ساری و ... باشد .

لازم به ذکر است که گروه جهادعاشورایی بر اساس فتوای برخی مراجع با اینگونه تصاویر (زنجیر زنی، سینه زنی بدون پیراهن و ...) مخالف نیست و سعی نمی کند نظر خود را بر فعالان این عرصه تحمیل کند

ولی

باید دانست که  مخاطبانی که بار اول این واژه را جستجو می کنند باید شاهد تصاویری باشند که بدانند این مراسم یک مراسم عزاداری ست که از هرگونه لطمه و زخمی کردن  پرهیز می شود .  بعد از آن می توان تعزیه ها و برخی  تصاویر دیگر را برایشان به همراه توضیحات بارگیری کرد ولی در حال حاضر بدلیل نبود توضیح مناسب باید از قرار دادن این گونه تصاویر صرف نظر کرد .

 

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آنان کلیک کنید . 

جهادعاشورایی ashura

ashura

ashura

ashura

ashura

 

 

 

 

 

 

 

 
کلمات کلیدی :ashura، aşura-ashura-ashures-ashura-عاشورہ-աշուրա-ashura-а، ashura-report، جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/۸/٥ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ