جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

 با سلام

 

لطفا کلیه جهادگران شامل افرادی که می توانند وبلاگ و یا سایت بسازند و افرادی که قادر به ساهت وبلاگ و وب سایت نیستند ولی می خواهند در جهاد عاشورایی سهیم باشند، مطلب زیر را بخوانند:

یکی از اصلی ترین کار جهادعاشورایی بازدید از تصاویری است که دیگر جهادگران و فعالان در وبلاگ ها و وب سایت های خود قرار داده اند. بازدید بیشتر از یک تصویر سبب افزایش رتبه آن تصویر در گوگل می شود و در نتیجه سبب می شود تا آن تصویر در ردیف های بالاتر نتایج گوگل قرار بگیرد. 

بازدید کنندگان شامل همه افراد می شوند ، از کسانی که در حرکت جهادعاشورایی وبلاگ نویسی می کنند ، سایت می سازند، تبلیغات می کنند و یا اینکه تنها دلشان با ماست و دوست دارند به نحوی همراه باشند...

 

روش بازدید:

1-موتور جستجوی تصاویر گوگل را باز کنید (اینجا کلیک کنید) و  عبارت Ashura را در آن تایپ کنید.

(اگرچه تگ ها دیگر هم بنابر وقت شما حتما نیاز به بازدید دارند و با کپی کردن کلماتی که در بخش تگ ها قرار داده ایم و جستجو  آنها به ما و جریان جهاد عاشورایی کمک کنید)

 2- بر روی تصاویر عاشورای واقعی که متعلق به سایت ها و وبلاگ های مورد تایید جهاد عاشورایی هستند، کلیک کنید. 

دقت، دقت، دقت! فقط روی تصاویری کلیک کنید که متعلق به سایت ها و وبلاگ های مورد تایید جهاد عاشورایی اند.  برای این کار ابتدا با موس روس هر تصویر در گوگل بروید تا آدرس تصویر دیده شود. در صورتی که آدرس تصویر در لیست وبلاگ ها و وب سایت های مورد تایید بود، روی آن کلیک کنید و با انتخاب گزینه بازدید از صفحه (visit page)، تصویر را باز کنید. لیست وبلاگ ها و وب سایت های مورد تایید را در اینجا ببینید.

 

 

شاید در ابتدا این کار سخت و پیچیده به نظر برسد، اما پس از یک الی دو بار انجام این کار، آدرس وبلاگ ها و وب سایت های مورد تاییدی را که تصاویرشان در گوگل دیده می شود، خواهید شناخت.

 

علت: در صورتی که به تصاویر مقام معظم رهبری و یا  تصاویر مناسب مربوط به عاشورا برخوردید  قبل از باز کردن صفحه باید از آدرس آن اطمینان پیدا کنید چرا که  گاهی تصویر عاشورای واقعی در برخی از این سایت های معاند در کنار قمه زنی ها قرار گرفته است و  اگر چه شما با تصویر عاشورای واقعی وارد آن سایت می شوید ولی گوگل به تمام تصاویر آن سایت و آدرس ان سایت امتیاز می دهد و خود به خود انگار بر روی تصاویر قمه زنی هم کلیک کرده اید و در نتیجه به افزایش بازدید از تصاویر قمه زنی کمک کرده اید...

 

در بازدید به نکات زیر نیز توجه کنید: 

1-در رصد های انجام شده از موتور جستجو ها تصاویر شیرخوارگان حسینی که بدون خون و خونریزی قرار گرفته اند همه برای وبلاگ ها و سایت های مورد تایید هستند .. پس در عین دقت می توانید به راحتی آن ها را بازدید مجدد کنید .


2-در بازدید ها حتما باید منتظر لود کامل صفحه و یا بارگیری کامل صفحه باشید و وقتی کاملا صفحه باز شد می توانید بعد از دو دقیقه آن را ببندید ....


3- سعی کنید در صفحات باز شده بر روی لینک های دیگر سایت و یا وبلاگ کلیک کنید تا گوگل احساس کند که شما از مطالب وبلاگ در حال استفاده هستید .


4- برای راحت تر کردن کار، ابتدا در یک صفحه جستجو را شروع کنید و روی تصاویر مورد تایید در این صفحه کلیک کنید و  سپس با انتخاب  گزینه بازدید از صفحه (visit page)، تصویر را به پنجره جدید هدایت کنید. سپس کارتان را تا پایان جستجو ادامه دهید و پس از پایان جستجو و  رسیدن به آخرین صفحه نتایج گوگل و یا با توجه به وقت خود....  می توانید به سراغ پنجره های باز شده بروید ...


5- در حال حاضر علی رغم هجوم  تصاویر قمه زنی، فعالیت جهادگران عاشورایی به حول و قوه الهی سبب شده است تا تصاویر جهادگران در ردیف های دوم به بعد نتایج گوگل قرار بگیرد، اما با این حال برای مشاهده و کلیک بر روی تصاویر عاشورای واقعی مورد تایید تا آن جا که می توانید به صفحات بعدی و یا ردیف های پایین تر گوگل نیز بروید و تصاویر مورد تایید را پیدا کنید و روی آن ها کلیک کنید.


6- سعی کنید  روزی یک بار این فعالیت را انجام دهید  ... در صورت عدم وقت  یک روز در میان می توانید  همراه باشید ...

7-این کار یک ماهه و یا دو ماهه نیست بلکه  مداومت  شش ماهه همه ارکان  از وبلاگ نویسان تا بازدید کنندگان را می طلبد ...

در این بین  رصد های گروه افسران جنگ نرم  نشان داده است که دشمن نیز در این زمان کنونی که خبری از عاشورا و ایام محرم نیست به بارگذاری تصاویر در چند روز قبل و ساعات قبل  اقدام کرده که این نشان از  آگاهی انان نسبت به حرکت آرام جریان جهادعاشورایی دارد ....

تصویر فوق 15 ساعت پیش در سایت بارگذاری شده است. (تاریخ جستجوی تصویر بالا 15 خرداد 1394 است یعنی حدود 7 ماه پس از ماه محرم!!)


8- برای سهولت، آدرس برخی از تصاویر مربوط  به جهادعاشورایی در یک جا گرداوری شده  که در راحت ترین اقدام  توسط شما می توانید با کلیک کردن و باز کردن تک تک لینک ها ما را در این جریان کمک کنید (اینجا کلیک کنید)


9- در صورت  داشتن نظرات و پیشنهادات حتما ما را با خبر کنید .

 

ارسال نظرات و پیشنهادات شما

 
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، աշուրա-ashura، عاشورا، ashura
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۳ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ