جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

 با سلام و خدا قوت 

1-در صورت نداشتن وبلاگ، وبلاگی باز کنید و حتما در ابتدای آدرس وبلاگ خود کلمه ashura را قرار دهید.

مثلا : ashura110 ، ashura-iran95 ، ashurashia

 و یا هر چیز دیگری که نام و دامنه مربوطه در سرویس مورد نظر شما آزاد بود .

 

2-در عنوان وبلاگ نیز حتما کلمه ashura را قرار دهید.

 

3-در وبلاگ خود و در قسمت طبقه بندی موضوعی، موضوعی با  عنوان ashura ایجاد کنید و سپس مطالب خود را در این طبقه بندی قرار دهید.


4- در عنوان هر مطلب خود حتما کلمه ashura را قرار دهید به طوری که ترجیحا کلمه ashura در ابتدای عنوان مطلب شما باشد. می توانید از کلمه ashura به تنهایی نیز در عنوان هر مطلب استفاده کنید.


5-در کلمات کلیدی (برچسب یا تگ )، حتما کلمه ashura را قرار دهید. علاوه بر آن در قسمت کلمات کلیدی، از دیگر کلمات کلیدی یا برچسب های مرتبط که در اینجا آورده ایم استفاده کنید. 

توجه : وبلاگ های ایرانی تعداد محدودی از کلمات کلیدی را می پذیرند. اشکالی ندارد شما هرچند تا کلمات کلیدی اصلی را که می توانید اضافه نمایید. 


6-برای تهیه تصاویر مرتبط با عزاداری عاشورا و درج آن ها در وبلاگ خود می توانید با مراجعه به وبلاگ های جهاد عاشورایی و هم چنین مراجعه به تصاویر منتشر شده در خبرگزاری داخلی مانند تسنیم یا مهرنیوز و غیره که تصاویر خوب و با کیفیتی از مراسم های عزاداری عاشورا و محرم هر سال را منتشر می کنند، استفاده کنید. هم چنین می توانید با جستجوی فارسی یا انگلیسی در گوگل به تصاویر مناسب خود برسید و آن ها  را در وبلاگ خود استفاده کنید.   

تذکر1: لطفا از تصاویری که هر نوع خونریزی، نیزه و زنجیر و غیره را نشان می دهند استفاده نکنید و ترجیحا از تصاویری استفاده کنید که علاوه بر مراسم عزاداری عاشورا و محرم،  چهره خوبی از کشورمان ایران را نیز به تصویر می کشد.

 تذکر 2: انتشار مجدد تصاویری که هم اکنون در ردیف های بالاتر جستجوی گوگل قرار دارند و یا در وبلاگ دیگر جهادگران عاشورایی وجود دارد به افزایش رتبه تصاویر در گوگل کمک می کند و سبب بهتر دیده شدن این تصاویر در گوگل می شود. بنابراین تا می توانید بازنشر کنید. 

نکته کاربردی خیلی مهم :

7- حتما تصاویری که در وبلاگ یا وب سایت ها بارگذاری می کنید، در آدرس آن ها، کلمه ashura را قرار دهید. برای این کار به روش زیر عمل کنید:

 ابتدا در کامپیوتر خود، به تصویری که می خواهید در سایت یا وبلاگ بارگذاری کنید، یک عنوان شامل ashura بدهید. برای مثال عنوان هایی مانند ashura-001 یا ashura-in-Iran-01 یا ashura-shia-muslims-001 و غیره. سپس این تصویر را بارگذاری نمایید.

توجه: برخی از وبلاگ ها مانند blog.ir یا persianblog قابلیت بارگذاری تصویر در خود وبلاگ را دارند اما در برخی از وبلاگ ها مانند بلاگفا شما به ناچار باید تصاویر را ابتدا در سایت های بارگذاری تصاویر مانند http://www.picofile.com بارگذاری نمایید و سپس از آن ها در وبلاگ استفاده کنید.  

 

8- در کنار تصاویر خود از متن های انگلیسی مناسب حتی متن های کوتاه که شامل واژه ی ashura باشد استفاده نمایید.

 

9-تبادل لینک از مهم ترین  کارهاست و می توانید با دیگر وبلاگ های جهاد عاشورایی که آدرس آن ها در اینجا هست، تبادل لینک کنید و با آن ها در ارتباط باشید، روی تصاویر یکدیگر کلیک کنید و در زیر هر مطلب نظر دهید. 


10-سعی کنید جز باز کردن وبلاگ در نتایج موتور جستجو ها جستجو کنید و نتایج مشابه رو که مطابق با قوانین و تذکرات و شرایطی که در بخش  بازدیدکنندگان و جستجو گران  در همین وبلاگ  قرار داده شده  بازدید کنید .


11- در صورت هرگونه پرسش، انتقاد و پیشنهاد حتما ما را از طریق بخش نظرات مطلع سازید .

 

با تشکر
کلمات کلیدی :ashura، աշուրա-ashura، ashura 2015، جهاد عاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/٦/۱٦ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ