جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

گزارش 4 آبان ماه 1394 واژه عاشورا به زبان ارمنی : Աշուրա

 

واژه :Աշուրա

 

زبان: ارمنی

 

ترجمه : ترجمه گر موتور جستجو گر گوگل . (لینک مستقیم)

 

زبان ارمنی (به ارمنی: Հայերեն هایِرِن) یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در منطقهٔ قفقاز و به‌ویژه در کشور ارمنستان و آرتساخ و سایر کشورهای دیگر که ارمنیان به‌عنوان جماعت ارمنیان پراکنده شناخته می‌شوند به آن صحبت می‌کنند.

 

تاریخ نتایج : 4 آبان ماه 1394

 

 

تحلیل اوّلیه گروه جهادعاشورایی از نتایج:

 

1-تصاویری که در صدر ردیف ها قرار دارند متعلق به وبلاگ ها هستند. اولویت فعالیت باید در وبلاگ نویسی باشد .

تصاویر دیگر مربوط به سایت وزین افسران جنگ نرم ، سایت ها و شبکه هیا اجتماعی دیگر است .


2-تصاویری که الان از رتبه خوبی برخوردار است مربوط به بازده زمانی شهریور است.  این بدان معنی ست که گوگل اضافه نمودن  تصاویر را با تاخیر زمانی یک تا دو ماه انجام می دهد  و می توان گفت نتایج  دو ماه  شهریور و مهر در  اواخر آذر براحتی قابل مشاهده ست و در صورت بروز رسانی مداوم وبلاگ ها و بازدیدها احتمال تغییرات  جدّی در  نتایج به نفع حرکت جهادعاشورایی وجود دارد .


3-دشمنان اسلام واقعی همچنان در حال فعالیت های به شدت گسترده در شبکه های جهانی(اینستا و فیسبوک و ...) هستند. محدود ساختن نتایج به 24 ساعت و هفته گذشته نشان می دهد که هنوز  سایتها و رسانه های معاند در حال بارگذاری تصاویر قمه زنی  هستند که باید با  مداومت در امر جهادعاشورایی بر این  مسئله غلبه کرد.


4-تصاویر ارسالی و کار شده باید حاوی عزاداری مورد قبول عموم باشد لذا تصاویردر حدامکان عاری از سینه زنی شور، علم گردانی ، زنجیر زنی ، خاک ساری و ... باشد .

لازم به ذکر است که گروه جهادعاشورایی بر اساس فتوای برخی مراجع با اینگونه تصاویر (زنجیر زنی، سینه زنی بدون پیراهن و ...) مخالف نیست و سعی نمی کند نظر خود را بر فعالان این عرصه تحمیل کند

ولی

باید دانست که  مخاطبانی که بار اول این واژه را جستجو می کنند باید شاهد تصاویری باشند که بدانند این مراسم یک مراسم عزاداری ست که از هرگونه لطمه و زخمی کردن  پرهیز می شود .  بعد از آن می توان تعزیه ها و برخی  تصاویر دیگر را برایشان به همراه توضیحات بارگیری کرد ولی در حال حاضر بدلیل نبود توضیح مناسب باید از قرار دادن این گونه تصاویر صرف نظر کرد .

 

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی آنان کلیک کنید . 

جهادعاشورایی ashura

ashura

ashura

ashura

ashura

 

 

 

 

 

 

 

 
کلمات کلیدی :ashura، aşura-ashura-ashures-ashura-عاشورہ-աշուրա-ashura-а، ashura-report، جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/۸/٥ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ