جهادعاشورایی.ashura
اسلام حقیقی

همانطور که می دانید ، فعالیت جهاد عاشورایی گسترده تر از محدوده سایت افسران می باشد اما با توجه به مرکزی بودن فعالیت در این سایت ، به استحضار کلیه جهادگران عاشورایی گرامی می رساند ، به منظور فعالیت در گروه جهاد عاشورایی سایت افسران رعایت چند نکته الزامی می باشد و با توجه به اینکه شاهد لینک هایی هستیم که دلسوزانه اما خارج از اصول جهاد عاشورایی اینجا منتشر می شوند ، نکات اساسی و اولیه این امر را یادآور می شویم :

>>> عنوان
1- در عنوان لینک حتما عبارت ashura یا یکی از عباراتی که به عنوان تگ استفاده می شود گنجانده شود . حتی اگر عنوانی فارسی انتخاب می نمایید در ابتدا یا انتهای آن کلمه ashura یا یکی از عباراتی که به عنوان تگ استفاده می شود را درج نمایید .

>>> محتوای لینک
2- متن لینک ها حاوی متون انگلیسی تایید شده و استاندارد و مرتبط با واقعه عاشورا که معمولا توسط اعضای فعال منتشر می شوند و یا از سایتهای معتبر شیعه باشد.

نکته : توجه داشته باشیم هر یک از ما معرفی کننده حقیقت واقعه عاشورا هستیم و قرار نیست بدون دقت یکی سری تصاویر با یک سری عناوین خاص را منتشر کنیم لذا لازم است در انتخاب تصاویر مناسب و متون مرتبط دقت نماییم تا هر غیر فارسی زبانی که با تصویر انتخاب ما به متن آن هدایت شد ، محتوای درست این حقیقت را دریافت نماید .

سعی کنید متونی کوتاه و گویا که ذهن مخاطب را با حقیقت واقعه عاشورا، امام حسین و یاران با وفایشان آشنا کند انتخاب کنید .

نکته : پیشنهاد می شود دوستانی که امکان ایجاد محتوای تصویری جدید یعنی عکس نوشته های تاثیر گذار به زبان انگلیسی یا سایر زبانها را دارند در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند

3- در ادامه متن لینک هایتان حتما از تگ های استاندارد جهاد استفاده نمایید تا در صورت عدم وجود محتوای کلیدی در متن لینک ، این تگ ها موجب افزایش رتبه شما در خصوص مطالب مرتبط در جستجوهای گوگل شوند.
با توجه به بررسی های انجام گرفته و نتایج به دست آمده بهتر است در تمامی لینک ها این تگ ها درج شوند.

>>> تصاویر
4- تصاویری که به لینک خود ضمیمه می کنید را با کلمات کلیدی جهاد مانند
ashura, muharram,imam hussain, shia, muslim, islam و... نام گذاری نمایید.
> سعی کنید حداکثر 3 کلمه کلیدی انتخاب کنید و حتما کلمه ashura در نام فایل باشد.
> سعی کنید در نام فایل از space استفاده ننمایید بلکه کلمات را به وسیه منها یعنی - جداکنید .
> از انتخاب بیش از اندازه کلمات کلیدی در نام فایل و طولانی کردن آن خودداری کنید.

نکته : سیستم افسران پس از آپلود فایل و تبدیل آن به یک لینک مستقیم ، نام فایل را در آدرس تصویر تغییر می دهد ، اما زمانی که کاربری تصویر شما را دانلود می نماید نامی که شما ابتدا انتخاب کرده اید به عنوان نام پیش فرض فایل به او پیشنهاد داده می شود و در کادر ذخیره سازی نمایش داده می شود .
لذا با نام گذاری صحیح فایل به سرعت عمل انتقال مفاهیم جهاد یاری رسانید و به صرف اینکه در آدرس نام تغییر می کند از این مرحله اجتناب نفرمایید.


5- در هنگام انتشار لینک خود هر دو دکمه "مطلب جدید در گروه" و "لینک جدید در افسران"را انتخاب کنید تا آبی شوند و سپس از منوهای پایین که فعال می شوند
دسته بندی : جنگ نرم
سوژه : محرم
گروه : جهاد عاشورایی
را انتخاب نمایید.

نکته : عنوان سوژه های جهاد ممکن است تغییر کند اما قابل شناسایی است.


با تشکر
اجرتان با حضرت سیدالشهدا (ع)
کلمات کلیدی :#جهادعاشورایی، ashura، ashura#، گروه جهادعاشورایی
نوشته شده در تاریخ ۱۳٩٤/۸/۱٤ توسط مدیریت جهادعاشورایی
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

قالب وبلاگ