جهادعاشورایی؟ برای چه؟ با چه هدفی؟ ( مقدمات کار)

با سلام خدمت شما

این وبلاگ با هدف حذف تصاویر نامربوط و مخرب موجود در فضای مجازی در بخش مذهبی موضوع خاص عاشورا و محرم به فعالیت می پردازد.

همانطور که می دانید مدتی است با جستجو کلمات محرم و عاشورا و کلمات مربوط به این حادثه عظیم به زبان انگلیسی و حتی بعضی از کلمات فارسی در گوگل و سایت های جستجوگر با انبوهی از تصاویر دروغ ، ناصحیح و خشونت بار مواجه می شویم .

.

.

 

فکر کنید شما کلمه ای مثل هولوکاست به گوشتان می رسد و شما تصمیم می گیرید آن را در اینترنت به فارسی و انگلیسی جستجو کنید . نتایج قابل توجه و جالب است

لینک جستجو هولوکاست در گوگل به فارسی و انگلیسی و یونانی:

فارسی:اینجا 

انگلیسی:اینجا

 یونانی: اینجا

البته در بقیه زبان ها هم می توان آن ها را بررسی نمود . مانند زبان چینی ساده شده که البته در بخش تصاویر آن بیشتر اشخاص مورد ستم چشم بادامی ها هستند تا تصاویر مربوط به یهودی ها!!!!!( چینی سازی هولوکاست)

زبان چینی : اینجا

ولی زبان ترکی باز نتیجه اش مانند بقیه است:

زبان ترکی ( آذربایجانی) : اینجا 

و در زبان عربی طبق ترجمه موتور جستجو گوگل چندان درست  :

زبان عربی: اینجا 

 

خب اگر دقت کرده باشید می بینید در تمام زبان ها این تصاویر یکی ست و این نشان می دهد که چقدر حواسشان به همه چیز هست.

حال اگر عاشورا را به گوگل به زبان های مختلف بدهید چه نتایجی مشاهده می کنید ؟  :

در مرحله اول زبان کره ای :اینجا

حالا زبان عبری:اینجا 

در زبان چینی هم نتایج این است:اینجا

 

در زبان انگلیسی:اینجا

در زبان فرانسوی:اینجا 

و در زبان ارمنی :اینجا 

 

و مثال آخر در زبان روسی:اینجا 

 

حال با این  لینک ها و تصاویر افراد اظهار نظر متفاوتی دارند مثلا :

1- بابا بی خیال، کسی که بخواد مسلمون بشه میشه، خدا باید قسمتش کنه، مگه این همه مسلمون تو فرانسه هستند با دیدن این تصاویر کافر شدند یا  به دین دیگه رفتند . حالی داریا؟!!

2-خب استکبار جهانیه دیگه!چه میشه کرد ان شا الله امام زمان بیاد کمر همه شون رو بزنن با این  تهاجم فرهنگی که به ما می کنند!!!

3-البته ما باید این افراد رو شناسایی کنیم، کسانی که این عکس ها رو در اینترنت می گذارند مجرم اندو باید قوه قضائیه !!!!! پیگیری کند تا این مسئله نیز ختم به خیر شود .

4-به هر حال آزادی بیانه نمیشه کاری کرد ، نمیشه گفت اینها نیستند، واقعیته!!!!

5-خب میدونم نظرت چیه ولی چیکار کنیم ؟ هکشون که نمیشه کرد؟!!!!!! باید تحمل کنیم و از راه های دیگه  آیین و دینمون رو به دیگران بشناسیمشون

و

.

....

خب ولی اگر دوستان وبلاگ نویسان مسلمان و وب گردان محترم همراهی کنند به نظرمیاد درباره این گونه حرکتها یک راهی وجود داشته باشه. اونم اینه که مثل یه مرد مسلمون،  زن مسلمون باهم  اینقدر تو نت فعالیت  کنیم تا جایی که این عکسها  به پایین ترین صفحات گوگل  نزول کنند و البته هر کلمه ای توی نت یک سری مخالف داره و یک سری موافق ولی خب حداقل کار اینه که عاشورا و محرم حقیقی رو در کنار این رفتار ها نشون بدیم تا افرادی که این کلمات رو جستجو می کنند هر دو تا رو باهم ببینند ضمن اینکه بعد از فعالیت مداوم می توان در تمام مسائل اجتماعی ، سیاسی، مذهبی ورزشی و ... ورود کرد و دسته جمعی  بر نحوه جستجو در اونها تاثیر گذاشت....

 و البته خداوند هم ما رو یاری می کنه که انشا الله بتونیم این عکسها رو از صفحات گوگل و بقیه موتور جست و جو گرهای معروف بیرون کنیم.

کسانی که سابقه قبلی در وبلاگ نویسی و وب گردی دارند می توانند کمک زیادی کنند.

کسانی هم که تازه وارد این حال و هوا شده اند  می توانند با انرژی غیر قابل وصفشان که همراهشان آورده اند بسیاری از کارها را پیش ببرند .

 

 

 

/ 0 نظر / 43 بازدید