خب من چیکار می تونم بکنم؟ چه کاری از دست من بر می آد؟

 

کسانی که سابقه قبلی در وبلاگ نویسی و وب گردی دارند می توانند کمک زیادی کنند.

کسانی هم که تازه وارد این حال و هوا شده اند  می توانند با انرژی غیر قابل وصفشان که همراهشا ن آورده اند بسیاری از کارها را پیش ببرند .

 

نکاتی که باید بدانیم:

 

1-گوگل حساس به بازدید کننده است. در طول روز به وبلاگ های معرفی شده سربزنیدو مطالب مختلف آن را بازدید و کلیک کنید.

2-از طریق گوگل و بقیه موتور جستجو ها نام وبلاگ ها رو جستجو کنید و وارد اون بشید.و یا کلمات کلیدی و تگ ها رو  که این گروه معرفی می کنند رو در موتور جستجو ها جستجو کنید و سپس تصاویر مربوط به وبلاگ مدنظر رو انتخاب کرده و از آن طریق از صفحه مربوطه بازدید کنید تا موتور جستجو گوگل اهمیت بیشتری برای آن صفحه ، وبلاگ و یاسایت لحاظ کند.

3-در صورت امکان وبلاگی بسازید و مطالب بقیه دوستان را در همین زمینه کپی کنید و یا تولید محتوا داشته باشید. ( نیاز نیست قالب خاصی داشته باشید و یا  ابزار مختلف و کثیری رو در وبلاگ جای بدهید.  . مهم تصاویر، کلمات کلیدی و عنوان پست هایتان است( دقت داشته باشید در زمان ارسال مطالب تمام جاهای خالی را که از شما می پرسند چه در بخش درج تصویر و یا درج پیوند با کلمات مربوط به موضوع پر کنید . گوگل حساس است!!!!!)

4- از ابتدا تا یک ماه از طریق گوگل و بخش تصاویر  می توانید جست و جو کنید و از تصاویر قرار داده شده با توجه به آدرس آنها  که مورد تایید گروه می باشد بازدید کنید تا میزان دقت و بازدید تصاویر وبلاگ ها زیاد بشه .

5-بعضی از سایت ها تصاویر قمه زنی را به همراه تصاویر دسته های عزاداری و یا تصاویر مثبت دیگر در کنار هم جای می دهند .بنابراین اگر از آدرس یک سایت اطمینان ندارید وارد آن نشوید چرا که در صورت ورود شما از طریق بازدید از یک تصویر مثبت حتی اگر تصویر مقام معظم رهبری باشد و برخورد با تصاویر دیگر خون و خونریزی در کنار آن  تاثیر منفی در عملکرد کل گروه و اعضا دیگر خواهد داشت.

5-رابطه لینک و پیوند باید بین  وبلاگنویسان افزایش پیدا کند و همیشه در انتهای پست هاضمن درج تگ ها و برچسب ها آدرس های فعال وبلاگ های دیگر که مورد تایید گروه جهادعاشورایی ست قرار دهید ( آدرس ها) .

 

ما باید بدانیم که برای این کار تنها قرار دادن تصویر نمی تواند  تاثیر خوبی داشته باشد ... اگرچه بعد از مدتی  صدر نتایج گوگل را خواهیم گرفت به امید خدا ولی عدم داشتن محتوا ما را دچار نقصان خواهد کرد. پس  دوستانی که می توانند محتوای انگلیسی و زبان های دیگر تولید کنند دست به کار شوند....

با این  توضیحات :

وبلاگ نویسان  : اینجا

بازدید کنندگان و جستجو گران : اینجا

تولید محتوا کنندگان : اینجا

 

بخش نظرات آماده دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما  دوستان و هموطنان عزیز است ... ( ارسال نظرات )

منتظر حضور سبز شما هستیم !

/ 0 نظر / 217 بازدید